DOM-Sicherheitstechnik (Німеччина)

Компанія DOM-Sicherheitstechnik була заснована в 1936 році в Німеччині, німецьким підприємцем Йозефом Воссом, який заснував замкову компанію під своїм власним ім'ям. Після Другої світової війни, в 1946 році, Йозеф Восс організував виробництво циліндрів і замків під торговою маркою DOM. У 1976 році компанія «Йозеф Восс» була перейменована в DOM-Sicherheitstechnik, що означає - «Технологія безпеки».

Сьогодні DOM-Sicherheitstechnik є відомим і шанованим ім'ям у світовій замкової індустрії.

DOM пропонує рішення високого рівня безпеки і зручності: від стандартних циліндрів для квартири і будинку, до електронних систем управління доступом для великих будівель. Завдяки своїм унікальним захисним властивостям, циліндри DOM встановлюються в місця, в яких необхідно забезпечити максимальну захищеність від проникнення. Це будівлі міністерств оборони і спецслужб, урядові установи, банки, аеропорти.

Серед замовників DOM, такі відомі компанії, як Bosch, IBM; виробники автомобілів Audi, Bentley, Rolls-Royce, Bugatti; виробники систем зв'язку Fujitsu Siemens, Deutsche Telecom; банкомати та обладнання: Deutsche Bundesbahn, Tobaccoland Flextronics і багато інших.

Офіційний сайт компанії: www.dom-sicherheitstechnik.de