Циліндр DOM 6 SR

DOM 6SR - цілісність, зручність, сумісність

Циліндр DOM 6 SR був розроблений для Вашої зручності та безпеки. Це висока якість оборотної системи пропонує асортимент продуктів, які також доступні при використанні DOM модульної технології.
Рухливий елемент ролика в ключі пропонує високий рівень захисту від копіювання, що робить 6 SR ідеальним вибором для складних систем блокування. В якості додаткової переваги DOM 6 SR також може бути легко інтегрований з DOM electronic, це надає клієнтам універсальний і зручний продукт безпеки.

Захист від всіх способів несанкціонованого проникнення

- Захист від перелому циліндра - основа циліндра із гартованої сталі зміцнює циліндр, перешкоджає зловмисному розриву тіла циліндра.

- Захист від виривання і виламуван­ня забезпечується металевою вставкою, закріпленою в корпусі циліндра.

- Захист проти висвердлювання забезпечують твердосплавні вставки в тілі і в плазі циліндра

- Захист від нелегального копіювання ключа - виготовлення копій ключа можливо тільки при пред’явленні Картки клієнта. Пластикова карта (Security Card) - забезпечує тільки авторизоване виготовлення дублікатів ключів DOM.

Високий ступінь надійності

Піни мають «грибоподібну» форму, форму у вигляді «котушки», а також спеціальну про­точку для захисту від розтину відмичкою, роз­криття методом «бампінгу» і висвердлювання механізму. Одна замикаюча планка взаємодіє з додатковими кодовими елементами, а друга планка взаємодіє з гартованою кулькою, розта­шованою в іншій площині.

Циліндр має модульну конструкцію, що дозволяє побудувати циліндр необхідної довжини від 60мм до 260мм.

Запірний механізм

5 пар пінів працюють у вертикальній площині, плюс додатковий горизон­тальний пін, взаємодіючий з бічною нарізкою ключа. Роликовий диск на ключі розташова­ний під кутом 45 градусів приводить в дію спеціальний дисковий пін.

Секретність ключа

Двосторонній ключ з нікелевосрібного сплаву (мельхіору), забезпечує високу стійкість до корозії і зносу ключа.

Високу захищеність ключа від не­легального копіювання забезпечує спеціальний обертовий диск розта­шований на кінчику ключа під кутом 45 градусів.

Виготовлення копії ключа 6 SR мож­ливо тільки при пред’явленні картки клієнта.

Циліндр 6 SR виготовляється в трьох варіаціях: ключ-ключ, ключ- вертушок, ключ-шток.

 

Гарантія на циліндр Dom 6 SR 10 років.