Майстер-система (Master Key)

МАЙСТЕР-СИСТЕМИ ВІД TITAN

 Майстер система – це система циліндрів, котрі зачиняються/відчиняються одним ключем або декілька циліндрів, котрі зачиняються/відчиняються різними ключами, але є ключ, котрий може відчинити/зачинити усі двері (ключ директора). Це допомагає контролювати доступ в приміщення, підвищує рівень безпеки і позбавляє від масивних зв'язок ключів. Чудово підходить для житлових будинків, офісних будівель, навчальних, спортивних, складських приміщень та установ, де потрібна висока ступінь безпеки і секретності, а так само можливість швидко відкрити всі приміщення в разі надзвичайної ситуації. Найвищий рівень комфорту і безпеки - наприклад, у разі втрати ключа, немає необхідності міняти замок, можна просто змінити комплект ключів. Майстер-Система дозволяє керівнику відкривати будь-які двері в установі, в той час як іншим користувачам тільки певні, заздалегідь встановлені двері. 

Переваги майстер систем:

-        економія: вартість системи не відрізняється від вартості звичайних замків;

-        простота: установка не потребує монтування додаткового обладнання;

-        сервіс та обслуговування: немає необхідності заміни замків, їх можна просто переналаштувати;

-        зручність: дозволяють замінити зв'язку ключів одним єдиним ключем;

-        безпека: високий рівень безпеки та контролю доступу в приміщення.

Майстер система ГЕНЕРАЛЬНОГО КЛЮЧА

 

Об’єднує декілька однорівневих систем, у кожної з яких є свій головний ключ, але при цьому є ГЕНЕРАЛЬНИЙ ключ, котрий відчиняє всі системи. Наприклад, керівник відділу може відчинити всі приміщення свого підрозділу, а директор може відчинити всі двері всіх відділів.

 

Майстер система ГОЛОВНОГО КЛЮЧА

 

Однорівнева система, в якій кожний замок відчиняється своїм ключем, а ГОЛОВНИЙ ключ відчиняє/зачиняє всі замки.

 

Майстер система ЦЕНТРАЛЬНОГО ЗАМКА

 

Підходить для будівель, в яких є індивідуальні приміщення, а є загальні (наприклад, головний вхід, паркінг). Майстер система центрального замка дозволяє відчиняти/зачиняти індивідуальні та загальні приміщення одним ключем, при цьому відкривання/закривання індивідуальних замків між собою – неможливе.