Циліндр DOM Diamant - будь-якого розміру в найкоротший термін

Українська Торгова Група ЛІОМ надає повне сервісне обслуговування профільних циліндрів DOM Diamant в найкоротший термін.

 

З 21 червня компанія ЛІОМ пропонує клієнтам повне сервісне обслуговування профільних циліндрів DOM Diamant, а також збірку всієї лінійки розмірів. Сервісне обслуговування тепер проходить в Україні, тобто замовник отримує товар на наступний день після замовлення.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Розповідаючи про DOM Diamant неможливо не згадати про його значні переваги перед однокласовими циліндрами, та можливість функціонувати без особливого технічного забезпечення.

Проте, в міру ускладнення представлених на нинішньому ринку конструктивних рішень, підвищуються і вимоги до рівня сервісного обслуговування профільних циліндрів: у сфері уваги співробітників сервісної служби - стан циліндрів, налаштування, виготовлення дублікатів ключів, встановлення майстер-систем.

Українська Торгова Група ЛІОМ здійснює повний комплекс послуг, що включає гарантійне та сервісне (післягарантійне) обслуговування продукції концерну SECURIDEV до складу якого входить компанія DOM.

Ми забезпечимо оперативне усунення будь-якої проблеми, ні на один день не залишивши об'єкт клієнта без захисту.