МАЙСТЕР-СИСТЕМИ ВІД TITAN

Набридло носити зв'язку ключів?

Є вихід - майстер система!

          Майстер система – це система циліндрів, котрі зачиняються/відчиняються одним ключем або декілька циліндрів, котрі зачиняються/відчиняються різними ключами, але є ключ, котрий може відчинити/зачинити усі двері (ключ директора). Це допомагає контролювати доступ в приміщення, підвищує рівень безпеки і позбавляє від масивних зв'язок ключів. Чудово підходить для житлових будинків, офісних будівель, навчальних, спортивних, складських приміщень та установ, де потрібна висока ступінь безпеки і секретності, а так само можливість швидко відкрити всі приміщення в разі надзвичайної ситуації. Найвищий рівень комфорту і безпеки - наприклад, у разі втрати ключа, немає необхідності міняти замок, можна просто змінити комплект ключів. Майстер-Система дозволяє керівнику відкривати будь-які двері в установі, в той час як іншим користувачам тільки певні, заздалегідь встановлені двері. 

          Переваги майстер систем:

Майстер система ГЕНЕРАЛЬНОГО КЛЮЧА

 
          Об’єднує декілька однорівневих систем, у кожної з яких є свій головний ключ, але при цьому є ГЕНЕРАЛЬНИЙ ключ, котрий відчиняє всі системи. Наприклад, керівник відділу може відчинити всі приміщення свого підрозділу, а директор може відчинити всі двері всіх відділів.

Майстер система ГОЛОВНОГО КЛЮЧА

 
          Однорівнева система, в якій кожний замок відчиняється своїм ключем, а ГОЛОВНИЙ ключ відчиняє/зачиняє всі замки.

Майстер система ЦЕНТРАЛЬНОГО ЗАМКУ

 
          Підходить для будівель, в яких є індивідуальні приміщення, а є загальні (наприклад, головний вхід, паркінг). Майстер система центрального замка дозволяє відчиняти/зачиняти індивідуальні та загальні приміщення одним ключем, при цьому відкривання/закривання індивідуальних замків між собою – неможливе.

 

СЕРВІС

 
          Приємний та швидкий сервіс від Української Торгової Групи ЛІОМ!

          Встановлюючи Майстер-систему Ви отримуєте КАРТКУ ВЛАСНИКА. При втраті ключа Вам потрібно буде просто повідомити номер, вказаний в КАРЦІ ВЛАСНИКА і найближчим часом ми виготовимо для Вас копію ключа, розширимо або змінимо майстер систему (за Вашим бажанням).
Майстер системи виготовляються на базі будь-якого з циліндрів Titan, представлених на території України: TITAN K 5, К 55, Т 100 RX, Т 200. Також можливий бюджетний варіант - майстер система на базі циліндра К (К1) комапнії Titan.
Кожна майстер система - це індивідуальний проект, в якому ми враховуємо потреби та побажання Замовника, обмежуючи доступ в приміщення повністю, частково або вибірково.

          І пам'ятайте: ми не залишимо наші об'єкти без захисту!