TITAN (Словенія)


TITAN - одна з провідних європейських компаній, що виробляє замки, циліндри та фурнітуру для всіх видів дверей (вхідних, міжкімнатних, дверей з ПВХ) та меблів. Важливим сегментом продукції є майстер системи для великих, середніх та малих підприємств.

Компанія заснована в 1896 році - тоді вперше інженер Шпалек випустив серію металевих замків під брендом TITAN. Маючи більш ніж 100-літню історію, компанія крокує в ногу з часом, використовує найновіші технології, інноваційні підходи та надсучасні методи роботи, поєднуючи їх з напрацьованим досвідом підприємств, житлових та складських приміщень.


Сьогодні компанія Titan має велику довіру покупців, високий авторитет на ринку та є важливою складовою європейського ринку замків та фурнітури.

Виробництво продукції здійснюється в Словенії в місті Камнік з використанням інноваційних технологій, 3D-моделювання, комп'ютерного проектування. Територія заводу займає 64 950 кв. м., а кількість працівників - приблизно 300 людей, тобто процес максимально автоматизований за допомогою найсучаснішого обладнання.

Вся продукція компанії відповідє європейським стандартам ISO 9001 та EN 1303. Замки та циліндри Titan пройшли тести і отримали сертифікати в спеціалізованих європейських закладах:

- PIV (Інститут текстування і сертифікації EN i DIN в Німеччині);

- Trezor test (Інститут тестування та сертифікації в Чехії);

- CNPP (Інститут тестування та сертифікації в Франції).

В 2003 році компанія увійшла до складу фрацузького концерну Securidev - лідера європейського ринку замків та фурнітури.

Офіційний сайт компанії: www.titan.si