Циліндр Тіtan К55

 

Модель циліндра К55 є повним аналогом К5, який зарекомендував себе на ринку України як безвідмовний та надійний циліндр з високим ступенем захисту. 

Як і К5 модель, циліндр К55 виготовляється із високоякісної латуні. Також, в циліндрі використовуються ті самі грибоподібні піни.

Суттєвою різницею, що притаманна моделі К55 є наявність системи монтажного ключа.

Дана система комплектується одним монтажним та п’ятьма основних ключами. В основу даної системи покладений принцип автоматичного перепрограмовування ключів. Початково циліндр запрограмовано на роботу з монтажним ключем. Після того як в циліндр потрапляє основний ключ, циліндр перепрограмовується та починає працювати тільки з основними ключами, при цьому подальше використання монтажного ключа є неможливим.

Модель циліндра К55 буде зручною у тих випадках, коли до вхідних дверей на деякий час мають доступ сторонні люди, для прикладу, під час будівельних робіт працівники, що знаходяться в приміщенні на час ремонтних робіт, мають вільний доступ у користуванні дверми. Після закінчення ремонтних робіт власник оселі без будь-яких додаткових затрат та зусиль змінює програму ключа, після чого ключ, яким користувались будівельники, перестане відмикати вхідні двері. Дана система циліндра дозволяє заощаджувати свої витрати – у вас не виникатиме необхідність купувати додаткові циліндри на час проведення ремонтних робіт.

В усіх циліндрах К55 комплект основних ключів доставляється в герметичній упаковці. Тобто така система стане у пригоді тим, хто звертається до послуг компаній з виробництва вхідних дверей.

 Так само, як і інші моделі циліндрів Titan, можливе виготовлення за індивідуальним замовленням майстер-системи будь-якої складності. 

Також в комплекті є персональна кодова картка, яка слугує для Вас, як гарантія для створення дубліката ключа  у наших сервісних центрах.

Циліндри Titan K55 доступні у двох модифікаціях ключ-ключ та ключ-вертушка з загальною довжиною від 60 до 120 мм.

 

Гарантія на циліндр Titan К55 1 рік.