Циліндр Titan К5

Європрофільний циліндр Titan K5 призначений для установки з замками DIN-стандарту, забезпечує середній рівень безпеки і є досить недорогим продуктом.

Поставляється на український ринок в картонній упаковці.

На зворотному боці упаковки є рекомендації щодо правильного вибору необхідної довжини циліндра, а також інформація про можливість комплектації кулачками двох модифікацій. Рекомендації наведені на словенській та англійській мовах.На торці упаковки зазначений артикул, відповідний даній моделі, довжині і модифікації циліндра.

У комплекті п’ять ключів з нікельованої латуні. Товщина ключа 2,8 мм.

Сердечник в корпусі фіксують стандартні скоби, зроблені з пружинної сталі.

Корпус циліндра має стрижні, що захищають від висвердлювання. У сердечнику подібні стрижні відсутні, але роль елементів, що ускладнюють свердління, виконують сталеві грибоподібні і гантелеподібні штифти сердечника та корпусу циліндра.

Деталі, які забезпечують обертання кулачка, виглядають наступним чином:

При установці ключа його носик впирається в штовхач, який, у свою чергу, просуваючись разом з ключем, переводить муфту в положення, що забезпечує зчеплення (зв’язок) зовнішнього сердечника (плага) і кулачка. Така система звичайна для більшості подібних циліндрів і дозволяє працювати їм з обох сторін від ключа:

Від якості матеріалу і конфігурації виступів муфти часто залежить, наскільки довго буде служити циліндр в критичних умовах, наприклад, при затиранні засува замка.

Кодових елементів (штифтів) в циліндрі 10, з них 5 активних (підпружинені і мають відповідні їм штифти корпусу) і 5 пасивних. Як правило, наявність пасивних штифтів ускладнює розтин циліндра відмичками, а також має значення при створенні майстер-систем (дозволяє створити додаткові ключі, не послаблюючи захисні властивості активних штифтів).

Самі штифти циліндра не однотипні ні за формою, ні за матеріалом.

Пасивні штифти верхнього ряду мають фаски і з боку взаємодії з ключем (що зрозуміло), і з боку взаємодії з корпусом циліндра.

Серед активних кодових штифтів є антибампінгові, що мають грибоподібний форму. Вони зроблені із загартованої сталі.

Пружини під останніми штифтами якісні.

Штифти в каналах розташовані з дуже невеликими зазорами, що свідчить про високу якість циліндр.

Гарантія на циліндр Titan К5 1 рік.