Умови партнерства

Українська Торгова Група ЛІОМ працює виключно через Дилерську та Партнерську мережу у регіонах.

Згідно внутрішньої політики компанії ЛІОМ, офіційний збут та просування продукції проводиться виключно через мережу Дилерів та Представників.

Компанія ЛІОМ не веде прямих продажів. У рамках співпраці компанія ЛІОМ виступає виключно офіційним імпортером, який докладає максимум зусиль для просування продукції та підтримки своїх Дилерів та Представників..

У рамках співпраці, Компанія ЛІОМ висуває основні вимоги до Партнера, який представляє інтереси Компанії ЛІОМ у відповідному регіоні.

Дилер

Маючи максимально зручні переваги у співпраці, зобов’язується дотримуватись рекомендованих цін для продажу. Згідно умов співпраці, Дилер зобов’язується дотримуватись цін компанії. Будь-яке зниження ціни, менше за рекомендоване, розглядається як пряме порушення умов співпраці, та слугує невід’ємним аргументом для розірвання умов співпраці в односторонньому випадку.

У рамках співпраці Дилер зобов’язується першочергово просувати продукцію компанії ЛІОМ.

Дилер зобов’язаний діяти та вести свою роботу виключно у рамках регіону, який закріплено за ним. У разі виходу за межі свого регіону, Дилер може бути позбавлений права подальшої співпраці.

За власним рішенням компанії Дилеру можуть буди надані Представники компанії ЛІОМ у відповідному регіоні.

 

Представник

Представник Компанії ЛІОМ, який має відповідний статус, зобов’язується в першу чергу працювати через мережу Дилерів компанії ЛІОМ. У разі відсутності Дилерів у відповідному регіоні Представника, Представник співпрацює з компанією ЛІОМ напряму без посередників. Така співпраця триває до моменту приєднання до співпраці Дилера у відповідному регіоні. У разі початку роботи Дилера у відповідному регіоні, усі Представники автоматично переходять до співпраці з відповідним Дилером.

У будь-якому випадку Представник зобов’язується першочергово просувати продукцію компанії ЛІОМ та дотримуватись політики єдиної ціни. У разі не дотримання політики ціни, відповідний Представник, який порушив вимоги Компанії ЛІОМ, може бути позбавлений своїх Представницьких умов в односторонньому порядку.